/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6bf72b70fd96d01a14d311fdf2465bbc.jpg)
Схоже на ігрову залежність: Красюк не радить Джошуа втретє битися з Усиком
Голова промоутерської компанії K2 Promotions Олександр Красюк, який представляє інтереси чемпіона світу в надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Олександра Усика, поділився думкою щодо перспектив британця Ентоні Джошуа отримати ще один бій із його клієнтом.
Красюк сумнівається у бажанні Джошуа знову битися з Усиком
Промоутер Усика вважає, що зірковий британський боксер сам не надто хоче втретє зустрічатися з українцем. Інакше він може страждати на ігрову залежність.
"Я не впевнений, що Ей Джей у глибині душі хоче третього бою з Усиком. Здається, це небезпечно. Багатьом це може здатися ігровою залежністю.
Програвши гроші в рулетку, ви повертаєтеся сповнені впевненості. Ви ставите вдвічі-втричі більше, ніж програли, очікуючи, що ваша ставка виграє. Але, зрештою, розумієш, що втратив усе", – сказав Красюк.
Нагадаємо, Усик двічі переміг Джошуа. У вересні 2021 року, під час першого бою, британець був фаворитом, але поступився українцеві одностайним рішенням суддів. У серпні 2022 року Ентоні за очками програв і в реванші.

