/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F87da22b82156075e5cb2f5c323f75270.jpg)
Приїхав підтримати "синьо-жовтих": Шевченко відвідав матч України проти Боснії
У четвер, 21 березня, збірна України зіграє матч проти Боснії і Герцеговини. Суперники в очному поєдинку визначать фіналіста плей-оф кваліфікації ЧЄ-2024.
За грою команд наживо буде спостерігати президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко. Світлиною зі стадіону "Біліно Поле" у Зениці він поділився у соціальній мережі.
Шевченко в очікуванні матчі з Боснією і Герцеговиною / instagram.com/andriyshevchenko
Нагадаємо, що Сергій Ребров здивував стартовою одинадцяткою. Головний тренер збірної України довірив місце у воротах голкіперу Реала Андрію Луніну. Також з перших хвилин вийшов опорник Динамо Володимир Бражко. На жаль, не зможе допомогти збірній Віктор Циганков, який не оговтався від ушкодження.

