/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3e887c7651c5217203277e11ee19be97.jpg)
Росіяни обстріляли село Дудчани на Херсонщині, є поранений
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Херсонська ОВА.
«Під російський обстріл у селі Дудчани потрапив місцевий житель», - ідеться у повідомленні.
Як зазначається, у момент ворожого удару 47-річний чоловік перебував на вулиці. У потерпілого діагностували вибухову та черепно-мозкову травму, уламкові поранення хребта. Стан постраждалого медики оцінюють як середньої тяжкості. Його шпиталізували.
Як повідомляв Укрінформ, росіяни атакували з безпілотника місто Берислав на Херсонщині, поранені 84-річна жінка та двоє чоловіків, 59 та 56 років.
Росіяни обстріляли село Зміївка на Херсонщині - били з авіації та артилерії, потрощили домівки місцевих жителів та церкву.
Влада показала наслідки ранкових ворожих обстрілів Дніпровського району Херсона, де троє людей були поранені - двоє з них у лікарні у стані середньої тяжкості, а 81-річній херсонці медики надали допомогу на місці.

