/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F826837841d4ad0e45fbb62573d1cf120.jpg)
Дрони навідалися до ростовського Новошахтинська: раніше там був атакований НПЗ
Росіяни традиційно стверджують, що все було збито.
Міноборони Росії заявило, що в ніч проти 12 квітня над територією Ростовської області було збито чотири начебто українські безпілотники, ще один дрон – над територією Бєлгородської області.
Про це також повідомив губернатор Ростовської області Василь Голубєв.
Вночі Голубєв написав у Мережі, що у Новошахтинську о 03:10 було знищено чотири дрони-камікадзе.
"За попередніми даними, в результаті атаки постраждалих та пошкодження об'єктів не зафіксовано", – вказав губернатор, не уточнивши ціль атаки.
Зауважимо, що місяць тому, а саме 13 березня, уламки трьох безпілотників впали на територію Новошахтинського заводу нафтопродуктів – це найбільший постачальник нафтопродуктів на півдні РФ та єдиний НПЗ у Ростовській області.
Тоді губернатор повідомляв про зупинку технологічних об'єктів підприємства.
- БПЛА завітали на Брянщину: що кажуть у Міноборони РФ
- Російські НПЗ у пастці: через західні санкції заводи не можуть ремонтувати після українських атак — Reuters
- Чому РФ відновила удари по українській енергосистемі: Путін цинічно пояснив

