Дніпро — Черкаські Мавпи 78:73: огляд матчу 1/2 фіналу Суперліги

Джерело - Чемпіон.

БК Дніпро завдяки грандіозному камбеку здолав Черкаські Мавпи у вирішальному третьому матчі півфінальної серії чоловічої Суперліги України з баскетболу сезону-2023/24 та здобув путівку до фіналу.

Поєдинок завершився з рахунком 78:73 на користь дніпрян.

У перших двох періодах команда з Черкас була сильнішою та змогла створити перевагу в 17 очок. Проте в останніх чвертях господарі переломили хід поєдинку і видали епічний камбек.

Огляд

Чоловіча Суперліга України з баскетболу
Плей-оф, півфінальна серія
Третій матч, 14 квітня

Дніпро — Черкаські Мавпи 78:73 (15:28, 9:13, 18:15, 36:17)

Дніпро: Закурдаєв 22 + 6 передач + 4 перехоплення, Тимофеєнко 18 + 9 підбирань, Конєв 17 + 6 підбирань, Бондарчук 7, Горобченко 0 — старт, Сорочан 5, Сипало 4, Дубоненко 3 - 4 втрати, Колдомасов 2, Тарасенко 0.

Мавпи: Агафонов 27 + 13 підбирань, Бун 16 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення, Марченко 8, Тіщенко 7, Новiков 6 + 5 підбирань — старт, Руслов 9, Кузнецов 0.

Нагадаємо, що після одного з матчів регулярного сезону, центровий Черкаських Мавп Андрій Агафонов потролив форварда Дніпра Володимира Конєва, коли приніс на пресконференцію тарілку борщу, який за легендою "приготував" баскетболіст дніпрян.

Напередодні БК Рівне сенсаційно став фіналістом чемпіонату України. Команда здолала у півфіналі Київ-Баскет із рахунком 2:0 у серії.