У столиці попрощалися із захисником України, який мужньо боронив нашу землю і загинув від рук ворога
У п’ятницю, 19 квітня, у Києві сотні людей зібралися, щоб провести в останню путь відомого активіста та військовослужбовця Павла Петриченка, який загинув на Донбасі під час виконання бойових завдань. Павло проходив службу у лавах 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
На церемонії прощання із сержантом та активістом Павлом Петриченко побував кореспондент "Телеграфу" Ян Доброносов.
Захисник загинув за день до дня народження. Віддати данину поваги загиблому воїну, незважаючи на негоду, прийшли сотні людей. Площу біля храму і сам храм повністю заповнили скорботні.
Церемонія прощання з Павлом Петриченком відбулася у Михайлівському Золотоверхому соборі. Щоб вшанувати загиблого героя люди несли величезну кількість живих квітів.
На церемонії прощання був присутній Сергій Притула, який схилившись над труною, довго прощався з полеглим захисником.
Як відомо, Петриченко до початку вторгнення був проектним менеджером у фонді Сергія Притули та учасником багатьох громадянських ініціатив. Зокрема він був одним із ініціаторів руху "Хто замовив Катю Гандзюк?".
Також на прощання з Павлом Петриченком прийшли блогери Сергій Стерненко та Ігор Лаченков, ведучий Євген Яновський та багато інших, хто хотів провести воїна, який з честю захищав україну, в останню путь.
Павло був одним із творців руху "Хто замовив Катю Гандзюк?" та зробив тему ігрової залежності у військовослужбовців відомої на всю Україну.
Також він відомий завдяки активному коментуванню соціально-політичного життя України та численним інтерв’ю. Крім того, він був одним із творців телеграм-каналу "Архіпелаг 95".
У квітні 2022 року він приєднався до ЗСУ та сконцентрувався на аеророзвідувальній діяльності.
Як відомо, саме Петриченко у березні створив петицію про заборону діяльності онлайн-казино під час військового стану і розповів про те, наскільки великої шкоди вони завдають військовослужбовцям, у яких через постійний стрес виробляється ігрова залежність, через що вони влазять у боргову. яму і спускають на це не лише своє грошове забезпечення, а й гроші рідних, а іноді навіть здають у ломбарди тепловізори та дрони.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що на війні загинув співачий Спасо-Преображенського собору на Київщині. Він майже від початку повномасштабного вторгнення вступив у Сили територіальної оборони Збройних Сил України і був старшим солдатом.