Готовність військ США до можливої великої війни на Близькому Сході
Готовність військ США до можливої великої війни на Близькому Сході

Готовність військ США до можливої великої війни на Близькому Сході

Американські війська не готові до можливого великого і тривалого конфлікту на Близькому Сході, який може виникнути в разі протистояння Ірану та Ізраїлю. За словами американських чиновників, у разі загострення кризи Пентагон  змушений буде переглянути свої військові потреби в регіоні.

Майкл Малрой, колишній заступник помічника міністра оборони з питань Близького Сходу в адміністрації експрезидента США Дональда Трампа, зазначив, що зараз у США  відсутні ті сили, які були б достатніми для підтримки Ізраїлю у випадку прямого конфлікту з Іраном.

Хоча в Ірані заявили, що не планують відповідати на удари Ізраїлю, американські чиновники висловлюють побоювання щодо можливої непередбачуваної регіональної війни, яку США намагаються уникнути.

За останні місяці, з моменту нападу бойовиків ХАМАС на Ізраїль, США відправили тисячі військовослужбовців у регіон, де їхня присутність раніше зменшувалася. Однак багато з них знаходяться на кораблях і літаках, які періодично заходять у регіон лише тимчасово.

Джозеф Вотел, чотиризірковий генерал армії у відставці, який очолював американські війська на Близькому Сході, вважає, що США повинні переглянути свої військові потреби в регіоні.

Відправка більшої кількості американських військ на Близький Схід і посилення розвідувальних засобів можуть стати складним завданням у довгостроковій перспективі, враховуючи проблеми з розгортанням і технічним обслуговуванням військової техніки у Європі, за словами американських чиновників.

Теги за темою
війна США Дональд Трамп Ізраїль Іран
Джерело матеріала
loader
loader