Що можна зробити зі старого бойлера: як вдало прилаштувати старий агрегат
Що можна зробити зі старого бойлера: як вдало прилаштувати старий агрегат

Що можна зробити зі старого бойлера: як вдало прилаштувати старий агрегат

Що можна зробити зі старого бойлера - напевно, багато людей, які закінчили вдома черговий ремонт, ставили це питання. Главред на нього відповідає.

Що можна зробити зі старого бойлера

Є багато цікавих ідей, що можна зробити зі старого бойлера. Про це говорять фахівці проєкту Moyo.

Ось кілька варіантів:

Важливо:

Перед тим, як почати роботу з бойлером, переконайтеся, що він повністю спустошений, очищений і знеструмлений.

Для деяких проектів вам можуть знадобитися спеціальні інструменти та навички зварювання.

Але не забудьте при цьому проявити творчість і придумати свій власний унікальний дизайн.

Яка товщина металу в бойлері?

Вона може варіюватися залежно від моделі, виробника і року випуску. Як правило, для баків водонагрівачів використовують листовий метал товщиною від 1,75 мм до 3 мм.

Що відомо про бойлери

Бойлер (англ. boiler - "котел, кип'ятильник") - теплообмінний апарат для підігріву води парою або гарячою водою в системах теплопостачання та гарячого водопостачання, наприклад, під час теплового впливу на нафтовий поклад. Бойлер може бути вбудованим у котел або стояти окремо, повідомляє Вікіпедія.

Бойлери застосовують на теплоелектроцентралях для нагрівання води до 150 °C, яку використовують для теплофікації.

Побутовий бойлер підігріває воду до температури, вищої за комфортну для використання в побуті, тому забезпечує більше теплої води, ніж його об'єм. Об'єм води на виході, крім об'єму гарячої води з бойлера, включає об'єм холодної води із системи водопостачання, яка знижує температуру води на виході змішувача до прийнятної. Об'єм холодної води можна визначити, якщо розділити різницю між температурою води в бойлері та на виході на різницю між температурою холодної води та води на виході і помножити результат ділення на об'єм бойлера.

Для нагрівання води може використовуватися електроенергія або енергія згоряння палива. У побутовому сенсі бойлером називають водонагрівачі накопичувального типу, в яких постійно зберігається робочий об'єм нагрітої води. Пристрої накопичувального типу потребують меншої потужності джерел енергії, оскільки нагрівання відбувається протягом довгого часу. В Україні широко поширені електричні та твердопаливні бойлери, накопичувальні нагрівачі на природному газі використовуються значно рідше.

Більш товстий лист (2,5 мм і більше) застосовується для обичайок і денця в підлогових моделях, оскільки вони відчувають велике навантаження.

Для баків з нержавіючої сталі товщина металу може бути меншою, оскільки цей матеріал має високу міцність і стійкість до корозії.

Важливо відзначити, що:

Бойлер

У чому мінуси бойлера?

Мінуси бойлерів:

Важливо відзначити, що:

Вас може зацікавити таке:

Джерело матеріала
loader