Була ідеальною: жінка втратила роботу після розкриття страшної правди про походження її родини
Була ідеальною: жінка втратила роботу після розкриття страшної правди про походження її родини

Була ідеальною: жінка втратила роботу після розкриття страшної правди про походження її родини

Фігурантка справи переїхали до США в 1990-х роках, одружена з американцем й кілька років працювала на оборонних підрядників.

30-річній жінці, ім'я якої не розголошується, відмовили у наданні надсекретного допуску до державної таємниці через те, що вона була "близькою" родичкою ворожого диктатора. Про це пише видання CNN.

Суддя у цій справі зрештою вирішив відмовити у наданні допуску, оскільки працівниця виявилась родичкою "надзвичайно небезпечної людини, диктатора країни, яка вороже ставиться до Сполучених Штатів".

Важливо Робота мрії: люди можуть заробити 1000 доларів за перегляд фільмів про джедаїв (фото)

Повідомляється, що ця жінка переїхала до США в 1990-х роках, вона одружена з американцем і кілька років працювала на оборонних підрядників. Зараз фігурантка справи начебто не підтримує зв'язку з будь-ким із членів своєї родини, хто все ще проживає в країні, про яку йде мова.

Суддя заявив, що ця "держава Х" підтримує міжнародний тероризм, здійснює кібератаки та займається шпигунством.

У документі також зазначається, що жінка вже має секретний допуск до іншої державної таємниці, і жодних занепокоєнь щодо її поводження з конфіденційною інформацією раніше не виникало.

"Це складна справа, оскільки заявниця розумна, чесна, лояльна до Сполучених Штатів, є зразковим працівником без жодних доказів будь-яких проблем з безпекою. Вона переконливо засвідчила, що зв'язки з країною Х та родичем-диктатором не могли бути використані для примусу або залякування задля розкриття секретної інформації. У біографії цієї жінки немає нічого, що робило б її неідеальним кандидатом на отримання допуску до секретної інформації, окрім родинних зв'язків з диктатором", — написав у своєму рішенні суддя Едвард Лафран.

Суддя заявив, що "держава Х" підтримує міжнародний тероризм, здійснює кібератаки та займається шпигунством
Фото: Pexels

До речі, адміністративні рішення про надання допуску до державної таємниці регулярно публікуються у відкритому доступі Управлінням слухань і апеляцій Міністерства оборони. Станом на жовтень 2017 року понад 1,2 мільйона людей мали такий дозвіл.

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що колишнього поліціанта Майкла Решке з Огайо (США) звільнили з відділку в селищі Локленд за публікацію у популярній молодіжній соцмережі Snapchat фото із застосуванням фільтра "балаклава".

Крім того, чоловік на ім'я Себ із Німеччини, який щодня літає на роботу в Лондон, пояснив, чому не хоче просто переїхати до Великої Британії. Він вирішив відповісти на численні питання від своїх підписників у соціальній мережі TikTok.

Теги за темою
Скандал звільнення
Джерело матеріала
loader