Як повідомила Катерина Поліщук, її життя врятували подушки безпеки в автівці, однак вона отримала травми та струс мозку.
Парамедикиня Катерина Поліщук, відома як "Пташка" з "Азовсталі", потрапила в серйозну ДТП. У Facebook вона повідомила подробиці.
Українська захисниця розповіла про те, що внаслідок аварії у неї забита рука і ребра, розбиті коліна і струс трошки після контузії. З її слів, вона не є винуватицею аварії, а "таке буває, коли хтось неуважний на дорозі".
Важливо У Запоріжжі коп вимагав від бійця ЗСУ 100 тис. грн, хоча той не був винен у ДТП, — ДБР"Мене знесли з дороги, бо вирішили повернути наліво, не переконавшись, що я не їду назустріч", – пояснила вона.
Катерина додала, що у неї не було ні з ким конфліктів. Водій, зі її слів, виявився адекватним, хоч і після того, як вона поїхала, хтось із друзів чоловіка почав розповідати усім про те, що "його Пташка знесла з дороги".
На її думку, навіть, якщо бути обережним, не факт що назустріч їде уважний і відповідальний кермувальник транспортного засобу. Єдиним захистом дівчина назвала справні подушки безпеки, справні гальма, уважність, пристебнутий ремінь безпеки, швидкість руху в межах правил.
"Не нехтуйте, будь ласка, бо наслідки ДТП багато чим залежать від вашої відповідальності", – зазначила вона.
Захисниця Азовсталі "Пташка": історія боротьби
Катерина Поліщук — уродженка Тернополя, музикантка за освітою, закінчила Тернопільський художній коледж ім. Соломії Крушельницької. Служить парамедикинею в гарнізоні "Госпітальєри" з 2021 року.
Парамедикиня на псевдо "Пташка" рятувала поранених бійців у маріупольському гарнізоні. У травні 2022 року опинилася у полоні після виходу з території заводу "Азовсталь". Протягом кількох місяців про парамедикиню ЗСУ нічого не було відомо. За словами 21-річної дівчини, якби знову стояв вибір, чи їхати в Маріуполь, вона поїхала б.
Нагадаємо, 8 квітня український військовослужбовець 56-ї окремої мотопіхотної бригади, оператор безпілотних літальних апаратів з позивним "Британець" розповів про те, щона фронті не вистачає заміни бійцям. Зокрема, вони можуть бути до 15 днів без зміни на позиції. Українські військові виходять з позицій лише на день–два, аби помитися.