На Хмельниччині звільнили ще півсотні засуджених для служби в ЗСУ
На Хмельниччині звільнили ще півсотні засуджених для служби в ЗСУ

На Хмельниччині звільнили ще півсотні засуджених для служби в ЗСУ

Суд дозволив 50 засудженим, що відбувають покарання у Райківецькій виправній колонії, проходити військову службу. Про це 23 травня повідомили у пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду

Розгляд клопотань відбувався у режимі відеоконференції.

Як зазначає пресслужба, переважна кількість добровольців – це чоловіки молодого віку, засуджені здебільшого за майнові злочини, а саме – крадіжки

«Під час судових засідань вони розповідали, що спеціальних навичок для проходження військової служби не мають, однак впевнені, що зможуть оволодіти ними досить швидко», – зазначають у Хмельницькому міськрайонному суді.

Після набрання ухвали законної сили, представники Національної гвардії України доставлятимуть чоловіків до Хмельницького ТЦК та СП для укладання контракту, після чого їх відправлять на службу у заздалегідь визначені військові частини.

 Над колишніми в’язнями будуть здійснювати адміністративний нагляд командири військової частини. Серед обмежень – заборона перебувати поза межами місця дислокації та виїжджати в особистих справах без дозволу командира.



На Хмельниччині звільнили ще півсотні засуджених для служби в ЗСУ - Фото 1

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Джерело матеріала
loader
loader