![Росія вдарила крилатими ракетами по трьох об'єктах інфраструктури на Львівщині](https://thumbor.my.ua/kpzaIhVNWVdvWSLrjc1nv3XRdB8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F02263efc9b25e9a5332c5e0906936df3.jpg)
Росія вдарила крилатими ракетами по трьох об'єктах інфраструктури на Львівщині
Протягом тривалої повітряної тривоги з 3:29 до 6:10 ранку 6 російських крилатих ракет поцілили по трьом об'єктам критичної інфраструктури у Львівській області.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
За його словами, удари завдали руйнувань інфраструктурним об'єктам, проте поки що немає інформації про загиблих або поранених. Системи життєзабезпечення у регіоні продовжують працювати у штатному режимі.
Зенітні ракетні підрозділи, авіація та мобільні зенітні групи Повітряного командування "Захід" у своїй зоні відповідальності вночі знищили 18 крилатих ракет та 6 ударних безпілотників "Шахед".
Козицький нагадав, що зона відповідальності ППК "Захід" охоплює 8 областей: Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Чернівецьку.
Під час цієї повітряної тривоги українським силам протиповітряної оборони також вдалося знищити низку ворожих цілей безпосередньо над Львівською областю.
![Росія вдарила крилатими ракетами по трьох об'єктах інфраструктури на Львівщині - Фото 1](https://thumbor.my.ua/fjBWdUF8OJusLtWYuVnuymmyuAA=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F02e355a6a47906c45bfbf1fe1a154350.jpg)
За уточненою інформацією, внаслідок нічної атаки ворога на одному з об'єктів критичної інфраструктури у Львівській області, на жаль, постраждали чотири особи. Їх госпіталізували. Стан – середньої тяжкості.
![Росія вдарила крилатими ракетами по трьох об'єктах інфраструктури на Львівщині - Фото 2](https://thumbor.my.ua/SwstLTTEbLw5PF8eyTNd-8zOvLs=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Fba915b247e8e4fc51dbebbdc1f6827c1.jpg)
Рано-вранці 1 червня РФ атакувала "Іскандером" житлові будинки в Балаклії на Харківщині, постраждали 11 осіб, 8 з яких - діти.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)