![На Донеччині загинув доброволець із Нідерландів](https://thumbor.my.ua/v1O7Z6Xd-bQYOSS6tIQHtg1m_94=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fc5007382f2758e3bba4314f3e8c99b6d.jpg)
На Донеччині загинув доброволець із Нідерландів
У боях за Україну загинув доброволець із Нідерландів. Він воював у районі міста Часів Яр на Донеччині. Про це повідомило нідерландське видання nos.nl.
Міністерство закордонних справ Нідерландів підтвердило загибель свого громадянина на війні в Україні. Його особу не розголошують на прохання родини чоловіка.
Доброволець воював в українському Інтернаціональному легіоні. Військовий загинув 20 травня біля міста Часів Яр у Донецькій області. Його тіло було репатрійовано.
За даними видання, від початку повномасштабного вторгнення Росії на війні загинули три громадяни Нідерландів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)