Церковне свято 6 червня: що не можна робити на преподобного Віссаріона
Церковне свято 6 червня: що не можна робити на преподобного Віссаріона

Церковне свято 6 червня: що не можна робити на преподобного Віссаріона

Що не можна робити у церковні свята - Главред зібрав корисну інформацію про релігійне свято, яке відзначають 6 червня.

Свято 6 червня має важливе духовне значення для кожного: дізнайтесь, яке церковне свято, має свої особливі традиції, історію походження та звичаї, яких варто дотримуватись.

Дізнайтеся, що дозволено і категорично заборонено робити у день преподобного Віссаріона, чудотворця Єгипетського.

Яке свято 6 червня

В Україні та світі 6 червня відзначають такі свята:

Церковне свято 6 червня

За новим церковним календарем, 6 червня в Україні відзначають та вшановують пам'ять преподобного Віссаріона, чудотворця Єгипетського.

Відомо, що преподобний Віссаріон народився та жив у Єгипті. Ще в юності він він обрав християнське життя та вів суворе церковне життя, намагаючись тримати себе в духовній чистоті. Віссаріон також зробив велику подорож по святих місцях в Єрусалимі, відвідав преподобного Герасима в Йорданській пустелі, а також бачив інших пустельників.

Після того, як він повернувся із подорожі, то прийняв рішення про постриг і став учнем преподобного Ісидора Пелусіота. Одного разу святий поринув у молитву та простояв нерухомо сорок днів без їжі і сну. Якщо й спав Віссаріон, то тільки стоячи або сидячи. За свої великі духовні труди преподобний Віссаріон отримав від Бога дар чудотворінь.

Реформа церковного календаря в Україні

Реформа церковного календаря в Україні — процес впровадження нового стилю, тобто григоріанського або новоюліанського календарів, замість старого стилю (юліанського календаря) українськими церквами. З початком російсько-української війни та після того, коли 16 листопада 2017 року Різдво Христове 25 грудня за григоріанським календарем стало державним вихідним в Україні, питання щодо переходу українських релігійних організацій на григоріанський/новоюліанський календар активізується щороку з наближенням Різдва Христового.

Питання календарної реформи гостро постало після початку повномасштабного російського вторгнення в Україні 2022 року, адже, як стверджують деякі публіцисти та церковники, через використання старого стилю разом з Російською православною церквою Україна перебуває у сфері "російського світу". Як і предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, так і предстоятель УГКЦ верховний архиєпископ Святослав,висловили підтримку щодо проведення календарної реформи в Україні, пише Вікіпедія.

Чого не можна робити 6 червня

День Ангела 6 червня

6 червня свої іменини відзначають власники таких імен як Олександр, Йосип, Кирило, Костянтин, Михайло, Ростислав.

Більше цікавих новин:

Джерело матеріала
loader
loader