Безпілотник призначений для ударів по важкій броньованій техніці. Він несе більше вибухівки, ніж російський аналог, і летить щонайменше на 20 хвилин довше.
Американський уряд уклав із компаніями UVision і Mistral контракт на суму 73 552 208 доларів на постачання баражуючих боєприпасів Hero-120SF для Командування спеціальних операцій США. Про це пише портал European Defense Review.
Технічні характеристики Hero-120SF не розголошуються. Відомо тільки, що порівняно з базовою версією Hero-120 ця модель має більшу вантажопідйомність, досконалішу систему наведення, а також підвищену гнучкість для розгортання з різних платформ. На сайті виробника йдеться про те, що стартова маса Hero-120 становить 14,5 кілограма, він оснащений бойовою частиною вагою 4,5 кілограма, може завдавати ударів на відстані до 60 кілометрів і перебувати в повітрі до 60 хвилин.
Повідомляється, що система Hero-120SF була розроблена для операцій спецназу. Це сучасна протитанкова система середньої дальності, призначена для ударів по важкій броньованій техніці. Крім самих БПЛА, угода включає постачання запасних частин і навчання управлінню новим обладнанням. Hero-120SF вироблятимуть на підприємствах UVision USA у Вірджинії та на новому заводі SAIC. Очікується, що контракт буде виконано до 2029 року.
"Цей важливий контракт із Командуванням спеціальних операцій США, унікальним за важливістю підрозділом, підкріплений нашим тісним партнерством із компанією Mistral, підкреслює прагнення UVision і Mistral надавати передові технології та оперативний досвід для забезпечення національної безпеки США", — заявив голова ради директорів UVision USA Аві Мізрачі.
Зазначимо, що Hero-120SF і російські баражуючі боєприпаси "Ланцет" з погляду застосування на полі бою займають одну нішу. При цьому навіть базова версія Hero-120 перевершує "Ланцет" за низкою параметрів. Так, дрони "Ланцет 1" і "Ланцет 3" мають бойову частину 1 і 3 кілограми, стартову масу 5 і 12 кілограмів, а тривалість польоту 30 і 40 хвилин відповідно.
Нагадаємо, у березні цього року стало відомо, що ізраїльська компанія UVision і американська SAIC (Science Applications International Corp.) підписали угоду про виробництво Hero-120 на заводі в Південній Кароліні.
Минулого року UVision USA і компанія Axxeum провели випробування Hero-120, у рамках яких запустили безпілотники з вертольота. Боєприпас, що баражує, успішно відокремився від транспортного засобу на безпечній висоті та вразив наземну ціль на відстані 50 кілометрів.