Перша атака на аеродром РФ у Моздоку: джерела Фокусу розповіли, як запускали дрони
Перша атака на аеродром РФ у Моздоку: джерела Фокусу розповіли, як запускали дрони

Перша атака на аеродром РФ у Моздоку: джерела Фокусу розповіли, як запускали дрони

Стратегічний аеродром становить небезпеку для міст України: звідти злітають винищувачі МіГ-31К і Ту-22М3 і завдають масованих ракетних ударів. Українська військова розвідка показала, на що здатні поліпшені українські ударні БПЛА.

Головне управління розвідки Міноборони України провело атаку безпілотниками 8 червня на аеродром у російському регіоні Північна Осетія. Звідти злітали винищувачі, які випускали ракети по Україні, розповіли джерела Фокусу у спецслужбах.

БПЛА працювали по стратегічному військовому аеродрому "Моздок", звідти злітають винищувачі МіГ-31К і Ту-22М3. Відстань від об'єкта до кордону з Україною — близько 1000 кілометрів.

У Північну Осетію вперше долетів український дрон
Фото: скриншот

Українська військова розвідка демонструє планову роботу й успішне застосування поліпшених українських ударних БПЛА, підкреслили співрозмовники.

За час повномасштабної війни з РФ це була перша атака на аеродром у Моздоку. Зона ураження українськими безпілотниками на території Росії розширюється. Військові об'єкти армії РФ, задіяні в геноцидній війні проти українців, не повинні перебувати в безпеці, вказує джерело.

Російське медіа Mash стверджує, що в Північну Осетію долетів український дрон "Мугін-5 Про", нібито запущений з акваторії Чорного моря в районі Одеси. Пропагандисти показували фото ймовірних уламків БПЛА.

Міноборони Росії звітувало про збиття трьох безпілотників у Північній Осетії, які летіли до військового аеродрому в Моздоку.

Нагадаємо, вночі 6 червня БПЛА атакували Новошахтинський нафтопереробний завод у Ростовській області Росії. Точного удару завдали по установці ЕЛОУ-АВТ-2,5, яку використовують для отримання зріджених вуглеводневих газів.

Фокус раніше писав, що одна військова частина щомісяця використовує і втрачає в результаті виконання бойових завдань від 100 до півтори тисячі дронів. Відомий приклад, коли 26 тисяч дронів лежали на складі й не доїхали до фронту.

Теги за темою
Росія
Джерело матеріала
loader
loader