Словенія видряпала нічию проти Данії у стартовому турі Євро-2024

На гол Крістіана Еріксена словенці відповіли м'ячем, який забив Ерік Янжа.

Збірні Словенії та Данії зіграли внічию в матчі першого туру групи C фінальної частини Євро-2024. Поєдинок на "Штутгарт Арені" у Штутгарті завершився з рахунком 1:1.

Данці вийшли вперед на 17-й хвилині зустрічі. Після вкидання з ауту Йонас Вінд п'ятою красиво скинув м'яч на Крістіана Еріксена, а той в один дотик пробив у дальній кут.

Зазначимо, що для Еріксена це був перший матч на чемпіонатах Європи відтоді, як він пережив серцевий напад під час поєдинку Євро-2020 проти Фінляндії.

Рівно через 1100 днів після того інциденту Крістіан знову вийшов на поле в матчі континентальної першості та забив перший гол своєї збірної на турнірі.

Однак втримати перемогу підопічні Каспера Юльманна не зуміли. На 77-й хвилині словенці зрівняли рахунок – Ерік Янжа дальнім ударом влучив у данського захисника, від якого м'яч залетів до сітки воріт Каспера Шмайхеля.