Вдруге в історії! Збірна України з волейболу із камбеком виграла Золоту Євролігу. Фото

Чоловіча збірна України з волейболу вдруге у своїй історії стала переможницею Золотої Євроліги. Цього успіху підопічні аргентинського тренера Рауля Лосано досягли завдяки перемозі у Фіналі чотирьох, який напередодні завершився у хорватському Осієку.

У півфіналі українці обіграли Чехію (3:0), а у вирішальному матчі здолали господарів турніру – 3:1 (25:23, 19:25, 26:28, 19:25). Поєдинок за золоті медалі вийшов дуже цікавим – наші співвітчизники програли перший сет, але потім здійснили камбек.

Особливо неймовірною вийшла третя партія, в якій "синьо-жовті" за рахунку 8:15 на користь суперника виграли дев'ять із 10 розіграшів і перевернули хід зустрічі. А у вирішальному сеті українці й зовсім жодного разу не дали супернику вийти вперед.

Таким чином, збірна України виграла турнір і вийшла до Кубка претендентів, де розігруватиметься путівка до Ліги націй – щорічний турнір найкращих національних волейбольних команд.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні старт у Золотій Євролізі у збірній України виник новий грандіозний скандал через відмову деяких лідерів команди виходити на паркет.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!