Кубок Америки. Перу та Чилі зіграли внічию

Кубок Америки. Перу та Чилі зіграли внічиюДруга група відіграла свої стартові матчі на турнірі.

Сьогодні вночі відбулись матчі першого туру групового етапу Кубка Америки в рамках групи B, у якій виступають Венесуела, Еквадор, Мексика та Ямайка.

Першою була гра в Санта-Кларі, де на Лівайс Стедіум Еквадор поступився Венесуелі (1:2).

При цьому номінальні господарі грали в меншості майже півтора тайми через вилучення Еннера Валенсії на 22 хвилині за грубий фол. Однак Еквадору першому й удалось забити — на 40 хвилині відзначився Джеремі Сарм’єнто.

Але втримати перевагу після перерви колектив Фелікса Санчеса не зумів — команда Фернандо Батісти перемогла за рахунок м’ячів Джондера Кадіса та Едуарда Бельйо.

Огляд матчу:

Еквадор — Венесуела 1:2
Голи: Сарм’єнто, 40 — Кадіс, 64, Бельйо, 74

Еквадор: Домінгес — Пресіадо, Торрес, Пачо, Інкап’є — Франко, Кайседо (Франко, 79) — Єбоа (Родрігес, 35), Паес (Мінда, 79), Сарм’єнто (Груесо, 62) — Валенсія.

Венесуела: Ромо — Гонсалес, Ферраресі, Осоріо, Наварро — Кассерес (Бельйо, 46), Еррера (Рінкон, 90+2), Мартінес — Сотельдо (Саваріно, 84), Рондон (Рамірес, 84), Мачіс (Кадіс, 46).

Попередження: Сарм’єнто, Паес — Мачіс, Кассерес.

На 22 хвилині був вилучений Еннер Валенсія (Еквадор) (грубий фол).

Другим матчем була гра в Г’юстоні, де на Ен-Ер-Джі Стедіум Мексика ледь подужала Ямайку (1:0).

Тут у напруженій дуелі все вирішив гол Херардо Артеаги на 66 хвилині.

Мексика — Ямайка 1:0
Голи: Артеага, 69

Мексика: Гонсалес — Х. Санчес, Монтес, Васкес, Артеага — Альварес (Ромо, 30), Чавес (Е. Санчес, 78) — Антуна (Альварадо, 78), Пінеда (Родрігес, 68), Кіньйонес — Хіменес (Мартінес, 68).

Ямайка: Вейт — Бернард (Гектор, 68), Латібодьєр, Піннок — Лембікіса, Декордова-Рід (Діксон, 81), Палмер, Лі — Ніколсон, Грей (Лоу, 68) — Антоніо (Кепас, 81).

У другому турі Венесуела зіграє проти Мексики, а Еквадор протистоятиме Ямайці. Матчі відбудуться 27 червня.