![У Харкові відновили електропостачання та роботу метро після авіаударів](https://thumbor.my.ua/8EijF0eqqFEV6s0Rg5T7oS9xoNo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fdbc8ef5a90660133f5905c73f5223863.jpg)
У Харкові відновили електропостачання та роботу метро після авіаударів
Про це повідомила у Телеграмі пресслужба компанії «Харківобленерго», передає Укрінформ.
«У Харкові відновлено електропостачання», - йдеться у дописі.
Рух потягів у підземці поновлено, повідомляє комунальне підприємство «Харківський метрополітен».
«Шановні пасажири! Наразі рух лініями метрополітену відновлено», - зазначили в КП.
Над відновленням водопостачання працюють комунальники, внаслідок удару РФ була знеструмлена частина насосних станцій.
Як повідомлялося, 23 червня близько 15:00 Росія завдала авіаударів по трьох районах Харкова.
У Шевченківському районі вдарили по приватному дитячому навчальному закладі. У Холодногірському - по приватному сектору та енергомережі, у Київському - по промзоні.
Загинув літній чоловік, дістали поранення 11 людей, зокрема двоє дітей.
Після ударів зупинився метрополітені наземний електротранспорт. Близько половини споживачів міста залишилися без світла, внаслідок знеструмлення у частині міста немає водопостачання.
Фото: Харківський метрополітен
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)