Аргентина виграла другий матч поспіль та достроково вийшла до чвертьфіналу Кубка Америки

"Альбіселесте" вирвали перемогу над командою Чилі.

Збірна Аргентини обіграла команду Чилі (1:0) в матчі другого туру групового етапу Кубка Америки з футболу 2024 року.

Єдиний гол у цій зустрічі підопічні Ліонеля Скалоні забили на 88-й хвилині. Перемогу "альбіселесте" приніс Лаутаро Мартінес.

Зазначимо, що капітан аргентинців Ліонель Мессі провів на полі весь матч.

Для аргентинської збірної це друга поспіль перемога на Кубку Америки-2024. В матчі-відкритті турніру команда Скалоні обіграла Канаду (2:0).

Таким чином, Аргентина з 6 очками після двох поєдинків достроково виграла групу А та з першого місця вийшла до чвертьфіналу.