/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F4c01b4e53db29906ad3e65ec1f636d56.jpg)
Їдуть на війну: чому росіяни продовжують вирушати на відпочинок у Крим
Це ще рівень не диктаторського режиму Кім Чен Ина у Північній Кореї, але обидві країни майже нічим не відрізняються. Мабуть, лише тим, що росіян більше. Про це 24 Каналу розповів речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук.
Що буде з росіянами, які у Криму
"Вони всі злочинці, бо порушили законодавство України. Вони їдуть в зону бойових дій, які тоді питання можуть виникати до Сил оборони України", – зауважив Братчук.
Якщо російські загарбники перейдуть на бік України та даватимуть координати ворожих об'єктів, у такому випадку суд може під час розгляду справи дати дещо менший термін ув'язнення.
Я зараз не жартую, кажу абсолютно серйозно. Всі російські громадяни, які перебувають на території Криму, приїхали на війну. А війна – це дуже погано, на ній вбивають, як правило, окупантів,
– констатував речник Української добровольчої армії "Південь".
Зауважте, речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук закликав російських туристів уникнути поїздокна відпочинок у Крим. Він наполегливо радить громадянам Росії покинути Крим і не їхати туди взагалі. Причина – ворожі військові об'єкти, яким Україна не дасть спокою.
У Криму регулярно лунають вибухи
- У неділю, 23 червня, через роботу російської ППОу Криму на пляжі загинули та постраждали люди. У ворожому міноборони заявили, що Крим буцімто "був атакований" ATACMS, – "чотири ракети були збиті, ще одна вибухнула над містом".
- Під час атаки у Севастополі росіяни не ввімкнули сирени, а люди обурились, що їх не попередили про загрозу атаки. Згодом стало відомо про 4 загиблих та понад сотню поранених.

