Кубок Америки. Аргентина вийшла до півфіналу, Мессі паненкою не забив пенальті

Кубок Америки. Аргентина вийшла до півфіналу, Мессі паненкою не забив пенальтіАргентина вийшла до півфіналу турніру вп'яте поспіль.

Сьогодні вночі відбувся перший чвертьфінальний матч Кубку Америки, у якому зустрілися збірні Аргентини та Еквадору.

Рахунок у матчі був відкритий на 35 хвилині зусиллями Лісандро Мартінеса, але еквадорці змогли дивом зрівняти цифри на табло на першій компенсованій хвилині до другого тайму, а автором рятівного м'яча став Кевін Родрігес.

Також додамо, що на 62 хвилині еквадорець Еннер Валенсія не реалізував пенальті.

Таким чином, основний час матчу закінчився внічию і гра перейшла в серію пенальті, де Аргентина була сильнішою з рахунком 4:2. При цьому капітан аргентинців Ліонель Мессі виконав свій удар паненкою і не забив, а воротар Еміліано Мартінес відбив два перші удари еквадорців.

Аргентина вийшла до 1/2 фіналу на п'ятому Кубку Америки поспіль. У півфіналі Аргентина зіграє проти переможця пари Венесуела – Канада.

Аргентина — Еквадор 1:1 (по пенальті 4:2)
Голи: Л. Мартінес, 35 — Родрігес, 90+1.

Аргентина: Еміліано Мартінес — Тальяфіко, Лісандро Мартінес (Отаменді, 78), Ромеро, Моліна (Монтіель, 90+5) — Макаллістер, Фернандес (Ло Чельсо, 78), Де Пауль, Гонсалес — Лаутаро Мартінес (Альварес, 65), Мессі.

Еквадор: Домінгес — Інкап'є, Пачо, Торрес, Пресіадо — Груесо (Ебоа, 80), Сарм'єнто (Родрігес, 76), М. Кайседо, Франко (Х. Кайседо, 87), Паес (Мінда, 76) — Валенсія (Мена, 80).

Попередження: Гонсалес, Тальяфіко — Валенсія, М. Кайседо.