Домашні стіни допомогли: Льюїс Гемілтон вперше за три роки виграв гран-прі Формули-1

У сезоні Формули-1 2024 року завершилась перша половина етапів. У британському Сільверстоуні фінішував 12-ий з 24-х гран-прі цього сезону.

Довгоочікуваний успіх Гемілтона

Під час кваліфікації лідерство захопило тріо британців Расселл, Гемілтон та Норріс. У свою чергу чинний чемпіон та лідер поточного сезону Ферстаппен стартував четвертим.

Сама ж гонка видалась трохи хаотичною через рясний дощ. Переможець кваліфікації Расселл взагалі не доїхав до фінішу. А от його партнер по Мерседесу Льюїс Гемілтон зміг здобути перемогу.

Британцю вдалось випередити Ферстаппена менш ніж на 1,5 секунди. Третім фінішував пілот Макларена Норріс, який опинився у 7,5 секундах позаду земляка з Мерседеса.

10. Юкі Цунода (РБ) +1:19,303

Для Льюїса Гемілтона це перша перемога на гран-прі за майже три роки. Востаннє британець здобував перемогу на етапі у Саудівській Аравії, який пройшов у листопаді 2021 року.

Втім у турнірній таблиці поточного сезону продовжує впевнено лідирувати Макс Ферстаппен. Чемпіон трьох останніх сезонів випереджає найближчого переслідувача Лендо Норріса аж на 84 бали. Наступний етап Формули-1 пройде 21 липня в Угорщині.