Брюгге без українця: бельгійці не взяли Яремчука на збори
Брюгге без українця: бельгійці не взяли Яремчука на збори

Брюгге без українця: бельгійці не взяли Яремчука на збори

Головний тренер бельгійської команди Нікі Гаєн взяв з собою 31 футболіста. В списку не знайшлось місця для Романа Яремчука, виходить з цього, що клуб не розраховує на послуги українського гравця.

Майбутнє Романа Яремчука

Українець мав хорошу пропозицію від Трабзонспору. Турецький клуб зробив пропозицію Брюгге у розмірі 8 мільйонів євро, ця сума повністю задовольнила апетити бельгійців щодо нападника. Сам же гравець відмовився від переїзду в Туреччину.

Контракт Яремчука з Брюгге діє до літа 2026 року. За даними Transfermarkt, трансферна вартість Романа оцінується в 3,5 мільйони євро. Український нападник перейшов у 2022 році з Бенфіки у Брюгге за рекордні для команди 17 мільйонів євро.

Окрім, турецького клубу підписати 28-річного нападника хоче італійська Болонья та французький Брест. Останні двоє поки конкретних пропозицій по гравцю не давали, поки Трабзонспор продовжує боротись за Яремчука.

Теги за темою
футбол
Джерело матеріала
loader
loader