Віталій Сачко обіграв бразильця на тенісному турнірі у Румунії

Український тенісист Віталій Сачко здобув перемогу у першому колі змагань ATP Challenger у місті Ясси (Румунія) із призовим фондом €120,950.

Сачко (№281 ATP) зміг обіграти бразильця Густаво Ейде (185), який був посіяний під сьомим номером - 6:7 (7:9), 6:2, 6:3, передає Укрінформ.

Віталій утретє в сезоні виграв матч, у якому програв стартовий сет. Українець сім разів подав навиліт, припустився трьох подвійних помилок, зробив чотири брейки. Поєдинок тривав майже дві з половиною години.

У другому колі турніру український тенісист зіграє проти переможця зустрічі Хав'єр Барранко Касано (Іспанія, 254) - Ніколас Давид Йонел (Румунія, 391).

Сачко спробує вийти у свій перший чвертьфінал на «челленджерах» з липня минулого року, коли боровся за титул турніру у Вероні (Італія).