Переконлива перемога Стармера над консервативними торі на парламентських виборах, що відбулися для його лівоцентристської Лейбористської партії, є свідченням того, що в політиці нудність не завжди погана.
Як і президент США Джо Байден у 2020 році, Стармер скористався вимогою виборців, які відчайдушно бажали покласти край безумству.
Тепер, коли Стармер готується до управління країною, питання полягає в тому, чи зможе він продовжувати виконувати нудну роботу, або, як і Байден до нього, це обернеться проти нього.
Стармер був не єдиним переможцем виборів цього тижня. Виборці також дали Найджелу Фараджу, одному з найвпливовіших затятих прихильників Brexit, а тепер і активісту антиімміграційної кампанії, найкращий результат та платформу для розвитку.
Вперше отримавши місце у парламенті, Фарадж пообіцяв «створити масовий національний рух протягом наступних кількох років», щоб кинути виклик лейбористам за владу на наступних виборах, які очікуються у 2029 році.
"Відбувається щось дуже фундаментальне", - заявив Фарадж. «Це лише перший крок чогось, що вас усіх приголомшить».
Деякі переможені консерватори будуть спокушені поєднати правих і пов'язати свою долю з бунтарем Фараджем. Ходили навіть розмови про злиття старих торі та партії реформ Великобританії Фараджа.
Коли праві знову знайдуть голос, а це напевно станеться, перед Стармером та його прихильниками постає питання: мовчати чи почати кричати у відповідь.
Джерело: politico .
Читайте також: Наслідки для України та Європи від головування Угорщини у ЄС: головні погрози.
Ризик нової війни: де назріває ескалація, невтішний прогноз експерта.
Підсумок дебатів – «катастрофа» для Байдена: демократи шукають заміну.