Найтихіше місце на Землі: ніхто з людей не може протриматися тут більше години
Найтихіше місце на Землі: ніхто з людей не може протриматися тут більше години

Найтихіше місце на Землі: ніхто з людей не може протриматися тут більше години

Безехову камеру Microsoft розроблено спеціально для дослідження нових аудіотехнологій — у ній не чути жодних звуків.

Багато людей можуть думати, що їм подобається тиша і спокій, але насправді надмірна тиша завдає людям фізичного дискомфорту. Настільки, що жодній людині не вдалося протриматися цілу годину в найтихішій кімнаті у світі. Про це пише видання Unilad.

Це безлунна камера Microsoft, кімната, побудована Microsoft як найтихіша кімната у світі. На розробку пішло два роки, і він розташований у штаб-квартирі Microsoft у Редмонді, штат Вашингтон.

Хоча це може здатися ідеальним місцем, щоб згорнутися калачиком із книжкою та чашкою чаю, мало хто здатен витримати це довго. Уявіть на мить, що ви перебуваєте в дуже тихій кімнаті, і хтось поруч із вами починає дуже голосно їсти.

Що ж, у цій кімнаті настільки тихо, що ви чуєте звук течії вашої крові, биття серця, дзвону у вухах і навіть скреготіння ваших кісток. Все ще звучите як гарне місце?

Хундрадж Гопал із Microsoft сказав: "Найтриваліший час, який будь-хто безперервно провів усередині камери, становить близько 55 хвилин".

Головний інженер з людського фактора Гопал пояснив, що камера складається з шести шарів бетону і сталі, які ізолюють її зовні. Усередині камери є екстремальна звукоізоляція, здатна поглинути до 99,99 відсотків відлуння всередині приміщення. Камера також встановлена на наборі пружин, які додатково гасять будь-які вібрації.

Загалом це місце внесено до Книги рекордів Гіннеса як найтихіше місце у світі, рівень звуку в якому на 20 децибел нижчий, ніж може почути людина.

Як уже писав Фокус, вчені вважають, що космічні супербульбашки створюють хаос у галактиках. Величезні порожнечі в галактиках порушують баланс між звичайною і темною матерією. Спостереження можуть показати, як по-справжньому поводиться остання.

Теги за темою
наука
Джерело матеріала
loader
loader