Кейт Фаулер зв’язалась з керівником пенсійного фонду, аби розібратися у цій ситуації, позаяк завжди вчасно сплачувала усі внески.
35-річна Кейт Фаулер з Мельбурна (Австралія) засвоїла важливий урок у своєму житті після того, як у пенсійному фонді випадково "загубили" 20 років її страхового стажу. Про це пише видання Daily Mail.
За словами Кейт, випробування почалися цьогоріч у травні, коли вона не змогла увійти до свого електронного кабінету на сайті пенсійного фонду Hostplus. Жінка відразу ж зателефонувала на "гарячу лінію", однак агент з обслуговування клієнтів, який підняв слухавку, повідомив, що її облікового запису не існує.
Почувши це, стривожена й розгнівана Фаулер вимагала з’єднати її з керівником організації, аби розібратися у цій ситуації, позаяк завжди вчасно сплачувала усі внески.
"Вони сказали, що мій рахунок закритий, хоча у мене є квитанції, де вказано, що роботодавець перераховував внески. На секунду навіть замислилася, можливо, мене обманюють, але це здалося малоймовірним, бо зателефонувала за офіційним номером, вказаним на вебсайті", — розповідає австралійка.
Пізніше менеджер попросив жінку в письмовому вигляді надала всю свою інформацію, включно з номером рахунку, щоб підтвердити її особу. Як з’ясувалося, помилка полягала у неправильно вказаній даті народження, яка слугує паролем для входу в систему. Це сталося у процесі об’єднання двох рахунків клієнтки.
Тепер Кейт закликає усіх регулярно перевіряти свої документи, щоб не потрапити в аналогічну ситуацію.
"Переконайтеся, що ви можете отримати доступ до своїх електронних кабінетів та рахунків. Переконайтеся, що ваші дані правильні та актуальні, і з вас не стягують плату за страховку, яка вам не потрібна", — резюмує вона.
Представник пенсійного фонду Hostplus повідомив, що проблему вже усунуто, однак відмовився від додаткових коментарів, пославшись на конфіденційність інформації.
Нагадаємо, раніше Фокус писав, що 65-річна Барбара Фултон з міста Пейслі опинилася в скрутній ситуації через підвищення пенсійного віку для жінок. Колишня працівниця місцевої ради спочатку мала вийти на пенсію в серпні 2018 року, проте через законодавчі зміни її пенсійний вік був відтермінований до кінця 2023 року.
А от пенсіонер, якого називають "дідусем Чжаном", придбав у магазині томи секретних документів Китаю. Дідусь ознайомився зі змістом матеріалів й помітив на сторінках грифи "конфіденційно" та "секретно".