![В Ужгороді попри аномальну спеку провели благодійний велозаїзд - збирали гроші для ЗСУ](https://thumbor.my.ua/xI8QkLJCDV2leepVHE_EqZmC52k=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1eb2dc3ea451d0bcdda3e2b29e58dd9d.jpg)
В Ужгороді попри аномальну спеку провели благодійний велозаїзд - збирали гроші для ЗСУ
Про це повідомили в Фейсбуці Ужгородської міськради, передає Укрінформ.
"Цьогоріч уже вдруге велолюбителі Ужгорода проїхалися містом у межах благодійного велозаїзду «Big City Ride». Учасники зібралися нині на площі Народній, звідки вирушили прокладеним маршрутом у супроводі патрульної поліції", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, вже за традицією всі охочі могли придбати значки за 200 грн, виручені кошти конвертувалися в донат на ЗСУ.
"Купуючи значок, вони отримали можливість взяти участь у розіграші лотереї, де головний приз велосипед, а також інші подарунки від партнерів", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, під час велозаїзду «Big Сity Ride» зібрали майже 43 тисячі гривень. Ці кошти передадуть волонтерам Руху підтримки закарпатських військових (Ужгород).
Як повідомляв Укрінформ, 2 червня в Ужгороді провели перший в цьому році велозаїзд "Big City Ride". Участь в ньому взяли майже півтисячі велосипедистів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)