Пасажирці порадили забрати свій багаж й перебронювати квиток в іншій авіакомпанії, яка зможе прийняти пошкоджений документ.
Ніні Вілкінс з Ковентрі (Велика Британія) не дозволили сісти на рейс Ryanair та вивели з аеропорту через проблему з паспортом. Жінка разом зі своїм коханим Рорі Алленом мала вилетіти на іспанський курорт Коста-Брава, однак всі її плани були зруйновані в один момент. Про це пише видання The Sun.
Прибувши в аеропорт Іст-Мідлендс, мандрівники швидко й без проблем зареєструвалися на свій рейс.
"Ми здали свої валізи на стійці Ryanair. Співробітниця авіакомпанії перевірила наші паспорти й навіть не моргнула, а потім ми пройшли контроль безпеки. Й гадки не мали, що нас можуть не пустити в літак", — розповідає засмучений Рорі.
Проблеми почалися, коли пасажири підійшли до виходу на посадку. Представники лоукостера не дозволили Ніні сісти на літак через пошкодження паспорта — там була пляма від чаю. Налякана жінка відразу почала панікувати та плакати.
"Ми не думали, що це може стати проблемою, оскільки вже використовували паспорт під час закордонних поїздок. Чому одна авіакомпанія може це робити, а інша — ні", — поскаржився Аллен.
Співробітники Ryanair заявили, що пасажирці відмовили в поїздці цілком законно, оскільки її паспорт був "знебарвлений", що суперечить правилам Паспортного офісу Великої Британії.
Пасажирам порадили забрати свій багаж й перебронювати квиток в іншій авіакомпанії, яка зможе прийняти пошкоджений документ. Пара так і зробила, заплативши ще 260 фунтів стерлінгів за переліт рейсом Jet2.
До слова, згідно з офіційними інструкціями, закордонний паспорт можуть класифікований як пошкоджений, якщо дані в ньому нерозбірливі, є видимі пошкодження чи зміна кольору.
Нагадаємо, раніше Фокус писав, що блогерка із США, яка називає себе RivOvershares, поділилась в соціальних мережах історією свого нещасливого кохання. Дівчині довелось подолати тисячі кілометрів заради хлопця, який покинув її саму в чужій країні.
А от 27-річна Плам Лі, вчителька з Великої Британії, вирішила кардинально змінити своє життя, переїхавши до Південної Африки. Головна причина — можливість значно заощадити кошти на оренду, комуналку та харчування й покращити якість життя.