Баскетболісти збірної України U20 вийшла до плей-офф чемпілнату Європи

Молодіжна збірна України з баскетболу U20 здобула перемогу над Косово (67:50) в своєму заключному матчі групового раунду чемпіонату Європи (Дивізіон В), що триває у Румунії.

Як повідомляє ФБУ, у паралельному матчі групи С збірна Угорщини перемогла Швецію (80:72). Україна, Угорщина та Швеція завершили груповий раунд із однаковим показником - чотирма перемогами та однією поразкою. За рахунок кращої різниці в очних зустрічах наші баскетболісти посіла перше місце у групі, передає Укрінформ.

У чвертьфіналі європейської першості українці зіграють проти збірної Грузії, яка посіла друге місце в групі D. Матч відбудеться у п’ятницю, 19 липня у місті Пітешть.

Переможець пари Україна - Грузія в півфіналі зіграє проти кращої комнади у протистоянні Нідерланди - Словаччина. В інших чвертьфіналах зіграють Румунія та Угорщина, а Фінляндія гратиме з Португалією.

Додамо, що у Дивізіоні А збірна Греції, яка стане господаркою чемпіонату Європи U20 у 2025 році, вийшла до 1/4 фіналу, а значить ниніщнього року з Дивізіону В до еліти піднімуться три найкращі збірні.