Повністю була охоплена вогнем: на Київщині жінка підпалила себе перед будівлею суду
Повністю була охоплена вогнем: на Київщині жінка підпалила себе перед будівлею суду

Повністю була охоплена вогнем: на Київщині жінка підпалила себе перед будівлею суду

Жінка підпалила себе під будівлею суду. Інцидент стався у селищі Рокитне на Київщині. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Київській області.

У четвер, 18 липня, близько 16:00 працівники судової охорони помітили біля приміщення суду громадянку, яка обливала себе займистою речовиною. Охоронці намагалися зупинити її, але жінка підпалила себе.

На кадрах видно, як один із працівників вибігає з будівлі з вогнегасником і одразу починає гасити полум’я. На місце події одразу ж викликали швидку медичну допомогу.

По приїзду медиків жінка була у свідомості, але отримала близько 70% опіків тіла. Її терміново доставили до лікарні.

За попередньою інформацією, жінка з чоловіком вирішували питання у судовому порядку щодо прав на дитину.

Слідчі поліції Київщини за фактом доведення до самогубства розпочали досудове розслідування (ч. 1 ст. 120 Кримінального кодексу України).

Повністю була охоплена вогнем: на Київщині жінка підпалила себе перед будівлею суду - Фото 1

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Джерело матеріала
loader
loader