![Українці використовують батареї Tesla, щоб мати світло – FT](https://thumbor.my.ua/Lm9W5GVfzfSuWvdSdnMQjjUYpmI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Fe4e754a00e82bc55e83a42f28ced9e74.jpg)
Українці використовують батареї Tesla, щоб мати світло – FT
Через постійні відключення світла українські власники електрокарів Tesla почали використовувати акумулятори авто, щоб заживити світлом свої оселі.
Про це пише газета Financial Times.
З однієї батареї Tesla можна зробити відразу 12 зарядних станцій, пише видання.
Киянин, який раніше купував розбиті електрокари у США і перевозив їх до України, аби продати тут, тепер вирішив переформатувати свій бізнес: він винайняв кількох електриків, які перерізають акумулятори, аби зробити з них одразу кілька систем підзарядки.
Міністанція має потужність 5 кіловатів на годину, а цього достатньо для заживлення світлом середньостатистичної київської квартири на 10 годин.
Такі системи підзарядження купують цивільні, але серед клієнтів є і військові: їм такі системи продають без націнки.
Ймовірно, що з наближенням зими попит на цей товар лише зростатиме.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)