Зірка скейтбордингу зі США Найджа Г'юстон заявив, що його бронзова медаль почала облазити після того, як він поносив її всього тиждень.
Скейтбордист збірної США повідомив про поганий стан своєї олімпійської медалі лише через тиждень після змагань у Парижі. 29-річний Г'юстон завоював бронзову медаль у столиці Франції, поступившись володарю золотої медалі Юто Горігомі з Японії та американцю Джаггеру Ітону у фіналі чоловічих вуличних змагань. І тепер він каже, що медаль облазить. Про це пише Daily Mail.
Через кілька днів після повернення до США Г'юстон поділився в Instagram своїми думками про якість нагороди, яку він виграв на Олімпіаді-2024.
"Гаразд, ці олімпійські медалі мають чудовий вигляд, поки вони нові. Але я носив її на тілі, дав поносити друзям і ось що сталося", — розповів він.
Бронзова медаль Г'юстона почала облазити. І сам він поскаржився, що нагорода не такої високої якості, як можна було б подумати.
Хоча зворотний бік медалі був пошкоджений значно сильніше, шрифт також не був захищений від сколів.
"Не знаю, хлопці, вам потрібно трохи підняти якість", — резюмує він.
Найджа Г'юстон — 12-разовий золотий призер X Games і шестиразовий золотий призер чемпіонатів світу. Крім того, у нього дев'ять срібних і чотири бронзові медалі в обох змаганнях. На Олімпіаді в Парижі він здобув бронзову медаль.
"Медаль має такий вигляд, ніби вона побувала на війні і повернулася назад", — пожартував Г'юстон.
Що відомо про медалі Олімпіади-2024
Медалі Олімпійських ігор-2024 та Паралімпійських ігор-2024 представили ще 8 лютого цього року. На відміну від усіх 36 600 медалей, які були вручені з часів перших сучасних Олімпійських ігор в Афінах 1896 року, усі нагороди Олімпіади-2024 — золоті, срібні та бронзові — міститимуть шматок металу, що колись був частиною Ейфелевої вежі, що є символом Парижа і всієї Франції.
Голова оргкомітету Тоні Естанге розповів, що це рішення було зумовлене бажанням зробити медалі унікальними і неповторними.
Нагадаємо, у Великій Британії жінка знайшла серед мотлоху стару медаль своєї бабусі, яку та отримала на Олімпіаді в Парижі 1924 року. Тоді медалі були менші за розміром і справді робилися з дорогоцінних металів.