/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F3850eabd448b13edde9ae99b4cde6ad4.jpg)
РФ визнала втрату майже 30 населених пунктів Курщини: Deep State підрахував реальну кількість
Канал зауважує, що зараз майже ніхто не знає реального числа контрольованих Україною населених пунктів Курщини.
Російський губернатор Курщини на нараді у Путіна визнав втрату 28 населених пунктів області. Але, за підрахунками аналітичного каналу Deep State, їхня кількість значно більша.
"За нашими підрахунками, орієнтовно 44 населених пункти вдалося звільнити і ще в 10 статус невідомий. Оцінка вкрай консервативна", – зазначають у Deep State.
Канал зауважує, що зараз майже ніхто не знає реального числа контрольованих Україною населених пунктів Курщини. Наприклад, є села, біля яких була світлина наших бійців, але контроль не був встановлений. Тому оцінка й консервативна.
Натомість президент Зеленський доручив розробити гуманітарний план для Курщини.
- У Дар’їному Курської області зняли російський прапор (відео)
- На Курщині майорять синьо-жовті прапори: у Мережі пишуть про захоплення ще одного села (відео)
- "Захист україномовних громадян РФ": боєць ЗСУ зняв російський прапор у селі Курської області (відео)

