Українці продовжують фінішувати на подіумі у GT3

Минулих вихідних, з 9 по 11 серпня на треку Hockenheimring відбувся третій етап німецького чемпіонату GTC Race, де український екіпаж знову показав неабиякий результат!

У суботу, під час сумісної 60-хвилинної гонки GT60, Іван Пеклін та Костянтин Гуцул здобули третє місце, українському екіпажу не вистачило зовсім трошки часу аби вибороти друге місце. А у неділю, обидва українці знову фінішували на подіумі у власних спринт гонках: Костянтин здобув третє місце, а Іван, стартувавши третім, запекло боровся за перше місце, але фінішував другим.

Українці продовжують фінішувати на подіумі у GT3 - Фото 1

Попри те що Івану не вдалось здобути перемогу, українець заробив важливі бали для подальшої боротьби за чемпіонство. Зараз Іван посідає третє місце у загальному заліку GT3 у GTC Race.

Наступний етап GTC Race відбудеться вже за два тижні (30.08 – 01.09) на славетному треку Spa-Francorchamps, де цього року вже відбулася Формула-1.

Українці продовжують фінішувати на подіумі у GT3 - Фото 2

З нетерпінням чекаємо на наступний етап німецького чемпіонату та бажаємо Івану та Костянтину успіхів!