![Фільм «Я, «Побєда» і Берлін» у День Незалежності покажуть на телебаченні](https://thumbor.my.ua/MBtVXW4H_iJZ7yI7WPtGl_Qn5yc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd0331454d4d1057256176402c798ac43.jpg)
Фільм «Я, «Побєда» і Берлін» у День Незалежності покажуть на телебаченні
Фільм “Я, “Побєда” і Берлін” режисерки Ольги Ряшиної покажуть на одному з телеканалів у День Незалежності України 24 серпня.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державне агентство з питань кіно.
Як зауважили у агентстві, ця стрічка - справжнє занурення в атмосферу 90-х, епохи молодості Кузьми Скрябіна. Особливою родзинкою фільму є культова музика Скрябіна.
Показ відбудеться о 20:00 на телеканалі "1+1 Україна".
Фільм створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, компаніями UPHub та Golden Tile.
Як повідомляв Укрінформ, прем’єра фільму "Я, "Побєда" і Берлін" за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) відбулася у Києві 12 березня.
За перших п’ять тижнів прокату стрічка зібрала понад 53 млн грн.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)