Світоліна перемогла ексросіянку на турнірі в Монтерреї та не потиснула їй руку

Українка проігнорувала суперницю, яка до серпня 2024 року виступала за державу-терористку.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у мексиканському Монтерреї.

29-річна уродженка Одеси стартувала на цих змаганнях одразу з другого кола, де обіграла представницю Вірменії Еліну Аванесян. Матч тривав 1 годину 14 хвилин та завершився перемогою українки з рахунком 6:4, 6:3.

Після своєї перемоги Світоліна не потиснула руку Аванесян, проігнорувавши її. Водночас вона не забула потиснути руку рефері та привітати уболівальників.

21-річна Аванесян народилась у російському місті П'ятигорськ. До серпня 2024 року вона виступала за державу-терористку, але тепер отримала вірменське громадянство.

У чвертьфіналі Світоліна зіграє з шостою сіяною Ліндою Носковою з Чехії. Поєдинок відбудеться у ніч проти 23 серпня.

Світоліна залишилася останньою українкою в одиночному розряді турніру в Монтерреї. Раніше у першому колі вилетіли Ангеліна Калініна та Катерина Володько.

Перша ракетка світу уникнув дискваліфікації за два провалених допінг-тести: чому так сталося

Не подужала першу ракетку світу: Костюк зупинилася в 1/8 фіналу престижного турніру в Цинциннаті

"Розумію, що живу один раз". Костюк станцювала на корті під час чвертьфіналу Олімпіади-2024 (відео)