Фінальний етап Кубка України з баскетболу 3х3 пройде у Києві

Розіграш Кубка України з баскетболу 3х3 нинішнього літа завершиться 31 серпня фінальним туром на столичній Контрактовій площі.

Як повідомляє ФБУ, окрім змагань серед дорослих, відбудуться також матчі фінальних етапів чемпіонатів України у віковіх категоріях U16 та U18, передає Укрінформ.

Улітку відбулися чотири тури Кубка України з баскетболу 3х3. Перший пройшов у Житомирі. Його переможцем стала команда СумДУ-1. На другому етапі у Вінниці перемогу здобула команда "Главатчуки". У Києві у третьому турі змагання у дорослих виграла команда Picture together, а переможцем останнього туру в Івано-Франківську стала "Socium-Говерла".

За підсумком відбіркових етапів кращі баскетбольні колективи отримали запрошення на фінальний етап.

Нині у змаганнях дорослих участь вже підтвердили 10 команд.