Плавець з Маріуполя, який відмовився від фото з росіянином, здобув для України перше "золото" Паралімпіади

Український плавець Олександр Комаров став переможцем Паралімпійських ігор 2024 року в Парижі на дистанції 100 метрів вільним стилем серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату. Ця перша золота медаль для нашої країни на змаганнях.

36-річний спортсмен, який напередодні здобув "бронзу" на 200-метрівці та відмовився фотографуватися поряд із росіянином Кирилом Пульвером на нагородженні, показав перший результат із паралімпійським рекордом.  Уродженцеві Маріуполю знадобилося 1,07.77 хвилини для подолання дистанції.

Українець на 45 сотих випередив представника Китаю Чиндженг Гуо та на півтори секунди того ж таки Пульвера.