Збірна України з хокею поразкою завершила виступи у фінальному раунді відбору на Олімпіаду-2026

"Синьо-жовті" програли всі три матчі у вирішальному етапі олімпійської кваліфікації.

Збірна України з хокею зазнала поразки від команди Словенії у третьому турі фінального раунду відбору на Олімпійські ігри-2026. Поєдинок у Ризі завершився з рахунком 6:2 на користь суперника "синьо-жовтих".

У першому періоді Ян Урбас і Ян Дрозг забезпечили словенцям гандикап у дві шайби.

У другій 20-хвилинці Дрозг ще раз вразив ворота української команди, але наші хокеїсти відповіли своїми двома шайбами – Віталій Лялька і Пилип Пангелов-Юлдашев повернули інтригу в цей матч.

Однак вирішальний період склався за вигідним для словенців сценарієм. Урбас, Жига Єглич та Анже Куральт відзначилися результативними кидками, що означало для українців розгромну поразку.

Таким чином, збірна України з трьома поразками завершила виступи у фінальному раунді відбору на Олімпіаду-2026. У першому матчі наша команда розгромно програла Франції (2:7), а в другому зазнала розгрому від Латвії (1:5).

Без жодного набраного очка і з різницею шайб 5:18 українці посіли останнє місце у своєму квартеті. "Синьо-жовті" втратили шанси вийти на Олімпіаду-2026 ще після другого поєдинку. Словенія (3 бали) фінішувала на третій позиції.

Путівку на Олімпіаду отримає лише переможець квартету. У заключному турі її розіграють Латвія та Франція, які після двох перемог поспіль мають у своєму активі по 6 очок.

Чемпіонат світу з хокею-2024: результати всіх матчів

Збірна України з хокею виграла вирішальний матч на ЧС-2024 та здобула підвищення в класі (відео)

"Неймовірний поштовх для пропаганди": легенда НХЛ заявив, що Росія купила допущення до Олімпіади-2024