Сонячні батареї стали гнучкою альтернативою, здатною виробляти енергію, перебуваючи в будь-якому доступному просторі.
Компанія Closura знайшла вигідний спосіб генерації сонячної енергії без встановлення панелей на дахах і фасадах будівель. Замість цього експерти запропонували інноваційні фотоелектричні огорожі, пише ecoticias.com.
Сонячні батареї стали гнучкою альтернативою, здатною виробляти енергію, перебуваючи в будь-якому доступному просторі.
Closura виробляла раніше алюмінієві вуличні меблі, але тепер вийшла на новий рівень, створивши великі генератори сонячної енергії у формі паркану — Plug & Play. Цей пристрій допоможе у виробленні "зеленої" енергії і навіть витрачатися на установку на даху або фасаді будинку не доведеться. Завдяки такій простій конструкції, ця сонячна електростанція може виконувати подвійну функцію — огороджувати ділянку і генерувати електрику.
Енергетичну потужність пристрою забезпечує велика пластина, що складається з шести панелей, які виробляють близько 2 кВт*год, чого достатньо для живлення деяких приладів, зниження витрат на електроенергію і внесення посильного внеску в скорочення викидів вуглецю в енергетичному секторі.
Раніше ми писали, що "диво-матеріал" робить сонячні батареї в 60 разів потужнішими. При застосуванні в сонячних панелях новий матеріал б'є рекорди ефективності завдяки особливій хімічній обробці.
Повідомляли також, що сонячні панелі пройшли довгий шлях від простих пристроїв із золота і селену до перовскітних установок з ККД 30%. Історію їхнього виникнення та розвитку розповідає цей матеріал.