Українські сумоїсти виграли 17 нагород на чемпіонаті світу у Польщі

17 медалей здобули українські сумоїсти на чемпіонаті світу серед дорослих та юніорів до 18 років, що завершився у польському місті Кротошин.

Як повідомляє Мінмолодьспорту, за нагороди світової першості боролися 250 спортсменів з 30-ти країн, 20 з них представляли Україну, передає Укрінформ.

Збірна України з сумо серед дорослих посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 11 медалей:

«золото» - Демід Караченко (вагова категорія до 85 кг), Єгор Крупський (до 100 кг), Іванна Березовська (понад 80 кг); Ірина Пасічник (відкрита вагова категорія), Єлизавета Моренко, Ірина Пасічник, Іванна Березовська (команда);

«срібло» - Тетяна Караченко (до 73 кг), Дар’я Константинова (до 80 кг), Важа Даіаурі (до 115 кг), Олександр Вересюк, Важа Даіаурі, Єгор Крупський,  Святослав Семикрас (команда);

«бронза» - Софія Кушнір (65 кг), Олександр Вересюк (відкрита вагова категорія).

Наша юніорська команда виборола 6 медалей і стала третьою:

«срібло» - Вероніка Павліченко (до 60 кг), Валентина Лещинськи (понад 75 кг), Вікторія Ружанська, Вікторія  Канчій, Вероніка Павліченко, Валентина Лещинськи (команда);

«бронза» - Євген Макаров (до 80 кг), Семен Макаров (відкрита вагова категорія), Вікторія Канчій (відкрита вагова категорія).