![Дрони, що були для ЗСУ, перепродавали — деталі](https://thumbor.my.ua/1IyL9v0p07x4fxZ3JOiQyqvEZ2g=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6436d757ca0fcb614fff3c08a2934404.jpg)
Дрони, що були для ЗСУ, перепродавали — деталі
Мешканці Тернопільщини заволоділи дронами на суму близько 6 млн грн.
Четверо мешканців Тернопільщини організували схему крадіжки безпілотників, які були призначені для Збройних Сил України. Вони викрали дрони загальною вартістю майже 6 мільйонів гривень з поштових відправлень.
Про це повідомила Національна поліція.
Злочинна діяльність була організована двома тернополянами, один з яких на момент скоєння злочину обіймав посаду начальника відділення поштового сервісу. Він залучив до схеми своїх підлеглих. Крадії привласнювали безпілотники, які надходили в посилках для ЗСУ, а після цього перепаковували відправлення. Спустошені коробки заповнювались непотребом, який був схожий за вагою та розмірами на дрони.
Перепаковані посилки знову відправлялись замовникам, а дрони перепродавались через інтернет за цінами, нижчими за ринкові. Оплату за крадене майно отримували на підконтрольні рахунки і криптогаманці. Один із фігурантів навіть зареєстрував фізичну особу-підприємця (ФОП), щоб отримувати платежі за продаж крадених безпілотників. В результаті фігуранти присвоїли вміст 26 відправлень для військових.
Нагадаємо, міністерство оборони України затвердило нову оборонну осколкову гранату, яка є аналогом радянської Ф-1. Граната виготовлена в Україні і відповідає сучасним вимогам для ближнього бою. Раніше в країні не виробляли такі гранати.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)