Вела 5:0, але програла. Російська тенісистка злетіла з котушок, почавши бити себе по голові ракеткою. Відео

Відома російська тенісистка Вероніка Кудерметова (№42 WTA) зазнала шокуючої поразки в 1/8 фіналу турніру в мексиканській Гвадалахарі. 9-й ракетка Росії з рахунком 6:7 (5:7), 7:6 (7:2), 5:7 поступилася колумбійці Камілі Осоріо (№80 WTA).

Кудерметова невдало розпочала зустріч, програвши перший сет на тайбрейку.

Друга партія розвивалася вже за сценарієм росіянці. 27-річна уродженка Казані впевнено повела у рахунку 4:2, але потім опонентка змогла зрівняти рахунок та довести гру до тайбрейку. Там Кудерметова просто розгромила представницю Колумбії.

Третю партію російська тенісистка розпочала феєрично. За 3-4 розіграші у кожному геймі, Вероніка довела рахунок до 5:0. Після цього на корті почали відбуватися дива.

Спортсменка з Росії просто зупинилася, щоразу припускаючись дитячих помилок та програючи гейм за геймом. Якоїсь миті нерви Кудерметової не витримали і вона почала бити себе ракеткою по голові.

Це їй не допомогло. Осоріо довела матч до перемоги, вийшовши до чвертьфіналу. 13 вересня на 22-річну колумбійку чекає зустріч із ще однією росіянкою з нейтральним паспортом – Камілою Рахімовою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!