Голкіпер збірної України з футболу пропустив гол на 21-й секунді матчу. Відео

Український воротар "Бенфіки" Анатолій Трубін пропустив швидкісний гол у 5-му турі чемпіонату Португалії. 23-річний футболіст збірної України виймав м'яча зі своїх воріт вже після першої хвилини матчу проти "Санта-Клари".

Після розіграшу з центру поля гості відійшли на свою половину поля, де секунд 15 поволі перепасовувалися. Потім Сідні Ліма вирізав довгу передачу, яку невдало спробував зірвати захисник.

Круглий снаряд відскочив до Вінісіуса Лопеса і нападник "Санта-Клари" ефектно перекинув нашого співвітчизника.

Для Трубіна це стало четвертим пропущеним голом у п'яти матчах португальської першості.

Зустріч завершився розгромною перемогою "Бенфіки" 4:1. За 90 хвилин ігрового часу Анатолій зробив 1 сейв за межами штрафного майданчика, здійснив 26 дотиків м'яча та віддав 17/19 точних передач (89%).

Авторитетний статистичний портал Whoscored оцінив дії українця у 6.4 бали. SofaScore - 6.6.

У турнірній таблиці "Бенфіка" йде на третьому місці із 10 очками. Лідирує "Спортінг" (15).

Зазначимо, що це не вперше. коли Трубіну забивають на 1-й хвилині. У квітні цього року наш воротар у матчі 28-го туру проти "Спортінга" пропустив на 49-й секунді.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!