Старт Ліги чемпіонів: "Ювентус" розібрався з ПСВ, "Астон Вілла" знищила "Янг Бойз"

Відбулися перші поєдинки оновленого розіграшу найпрестижнішого єврокубка.

У стартових матчах першого туру основної стадії Ліги чемпіонів сезону-2024/25 італійський "Ювентус" вдома впевнено переміг нідерландський ПСВ (3:1), а англійська "Астон Вілла" на виїзді розгромила швейцарський "Янг Бойз" (0:3).

Ще в першому таймі "Стара синьйора" двічі вразила ворота суперника – на 21-й хвилині рахунок відкрив Кенан Їлдіз, а через шість хвилин Вестон Маккенні його подвоїв.

Після перерви підопічні Тьяго Мотти зробили рахунок розгромним – на 52-й хвилині відзначився Ніколас Гонсалес. Гості відповіли лише голом престижу, який на 90+3-й хвилині забив Ісмаель Сайбарі.