На ЧС у Хорватії українські веслувальники здобули вже чотири медалі

Ще дві нагороди завоювали українці на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное (марафон), що проходить у хорватському місті Меткович

Як повідомляє Мінмолодьспорту, наші юніори Артем Бочелюк та Максим Лавренчук виграли «срібло» у каное-двійці на дистанції 15,4 км з результатом 01:10.46,15, передає Укрінформ.

«Золото» і «бронза» в угорського та польського екіпажів відповідно.

Також срібною призеркою стала Анастасія Дежицька в каное-одиночці на дистанції 11,8 км серед учасниць до 23-х років. Дистанцію вона подолала за 01:03.52,00, поступившись лише Лілі Матковіч з Угорщини.

Напередодні українці мали подвійний подіум у каное-одиночці на короткій дистанції (3.4 км). Людмила Бабак стала срібною призеркою з результатом 17.07,88, а Олена Циганкова здобула бронзову медаль (17.34,09).

Переможницею на цій дистанції другий рік поспіль стала Жофія Кішбан з Угорщини (16.48,93).