Україна вдруге в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з футзалу

Збірна України з футзалу перемогла Нідерланди з рахунком 3:1 та вдруге в історії пробилася у чвертьфінал чемпіонату світу. Про це повідомила Асоціація футзалу України.

Рахунок на шостій хвилині першого тайму відкрив Михайло Зварич. На 29-й хвилини рахунок урівняв Саїд Бузамбу. Після цього збірній України вистачило лише двох хвилин, аби вдруге вирватися вперед. На 31-й хвилині забив Андрій Мельник. Він же відзначився і другим м'ячем у ворота суперника. На заключній хвилині основного часу Мельник під час зміни голкіпера, довершивши перемогу 3:1.

Наступний суперник збірної України визначиться в матчі Іспанія — Венесуела, який пройде 25 вересня. Україна вдруге в новітній історії мундіалю гратиме у чвертьфіналах світової першості У 2012 року на цьому етапі збірна програла Колумбії з рахунком 1:3.

• 15 вересня Україна розпочала чемпіонат світу з футзалу з розгромної поразки від Аргентини (1:7).
  • 18 вересня Україна здобула першу перемогу, розгромивши у другому турі команду Анголи з рахунком 7:2.
  • 21 вересня Україна перемогла Афганістан з рахунком 4:1 і вийшла у плей-офф.